Kale Savunma Oyunu

Strateji oyunlarında bir noktayı savunma mantığı ile çalışan kaliteli bir oyundur. Oyun içerisinde üç boyutlu görünüm hakimdir. Düşmanların vurulması ile ilgili özel efekt mevcuttur.

Standart Paket Teslimatta

  • APK Dosyası (Play Store yükleme dosyası)
  • Keystore Dosyası (Güncelleme için gereken şifre dosyası)

Sayfadan sipariş verip aldığınızda standart paket teslim almış olursunuz. Ek ücrete tabi olan hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız siparişi verirken seçmeniz gerekmektedir.


Ek Ücrete Tabi

  • Talep edilirse Unity proje dosyası şifrelenmemiş olarak komple teslim edilebilmektedir.
  • Talep edilirse Play Store yükleme işlemleri yapılabilir. (Oyun tanıtım grafikleri ve ASO destekli tanıtım yazısı)

Oyunun Özellikleri 

  • 3 farklı mekan üzerinde tasarlanan 12 farklı bölüm mevcuttur. Bölümler arasındaki fark düşmanların farklılığı ve sayısıdır.
  • Kaleyi savunan 3 farklı okçu karakteri mevcut. Oyun içerisinde altın biriktirerek farklı okçu karakterleri satın alabilirsiniz.
  • Admob geçiş reklamı mevcuttur.
  • Reklam izleyerek altın kazanma şansı tanıyan ödüllü reklam bölümü mevcuttur.

SORU Oyun siparişi verdiğimde benden neler istenecek ?

CEVAP Sipariş sonrasında sadece reklam kodlarını bizimle paylaşmanız ve belirlediğiniz oyun adınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Geri kalan bütün düzenlemeler tarafımızca yapılacaktır.

 

SORU Sipariş verdikten sonra oyunumu ne zaman ve nasıl teslim alırım ?

CEVAP Satın almış olduğunuz oyununuzu ödemenizi yaptıktan sonra tarafımızdan onaylanır. Onay sonrasında yetkili arkadaş sizinle irtibat kurarak reklam kodlarınızı ve belirlediğiniz oyun adınızı sizden talep eder. Teslimat süresi olan 1 hafta içerisinde HESABIM sayfasına girip İNDİRMELER menüsü altından oyununuzu indirebilirsiniz.

 

SORU Oyun üzerinde değişiklik yapabilir miyiz ? Tüm dosyalar teslim edilecek mi?

CEVAP Oyunu satın alırken sizden istenilen bilgilerin haricinde yapmak istediğiniz değişiklikler varsa sizinle iletişime geçen yetkiliye bildirebilirsiniz. Siparişte sadece APK teslimatı yapılmaktadır. Tüm proje dosyalarının teslimi isteniyorsa ek ücret talep edilebilmektedir.

 

SORU Oyunu birden çok kopya olarak satın alabiliyor muyuz? 

CEVAP Her siparişe özel değişiklikler bulunmaktadır. Bu sebeple oyundan istediğiniz kadar kopya alabilirsiniz.

 

SORU Oyunu satın aldıktan sonra destek sağlıyor musunuz ?

CEVAP Satın almış olduğunuz oyunla ilgili karşılaşabileceğiniz teknik sorunlara 1 ay boyunca ücretsiz olarak destek sağlıyoruz. Bu destek sadece satın almış olduğunuz oyun ile ilgili olup oyundan kaynaklanan sorunları kapsamaktadır. Destek taleplerinizi üst menüde bulunan DESTEK bölümünden iletebilirsiniz.

%25 indirim
200 150
Oyunun Demosu

Oyun Detayları

PLATFORM: Android

SÜRÜM: 5.0 ve Üstü

KATEGORİ: Savunma Oyunu

BOYUT: 28