Bilmenize Gerek Yok

Online oyun sektöründe sizin yerinize çalışan “Androidoyunum.com” bulunduğu sürece sizin birşey bilmenize gerek yok.

 

Siz düşünün biz yapalım

Piyasaya bir oyun sunmak istiyorsanız, fikriniz varsa, öncelikle bu fikri tasarlamanız yani grafik çizimleri yapmanız gerekecektir. Sonrasında ise bu fikrinizi en stabil şekilde çalışmasını sağlayacak bir yazılım dilinde yazmanız gerekmektedir. Bu saydıklarımın ikisinide zaten yapabiliyorsanız bu sektörde söz sahibisiniz demektir. Lakin bu konularda bilginiz yoksa bu noktada biz devreye giriyoruz.

Siz sadece oyununuzu seçin, geriye kalan herşeyi biz sizin yerinize yapıyoruz. Seçtiğiniz oyunu isterseniz mevcut görselleri ile isterseniz tamamen sıfırdan çizilen size özel grafiklerle yeniden yazıyoruz. Hatta developer hesabınızda bize vereceğiniz yetki doğrultusunda pazar hesabınızada yükleme yapıyoruz. Anahtar teslim çalışmak deniliyor buna.

 

Tek yapmanız gereken reklam kodu oluşturmak

Siz sadece reklam kodunuzu oluşturuyorsunuz. Sonrasında işi uzman ellere bırakıyorsunuz. Bu durum size zamandan ve emekten tasarruf kazandırıyor. Siz bizden aldığınız uygulamaya reklam çalışması yaptırarak oyununuzu oynayacak yani size oyun oynarken para kazandıracak kitleye erişmeye çalışıyorsunuz.