Hizmet Koşulları

+ Bu sözleşme, ANDROIDOYUNUM.COM sitesinde yer alan temalardan herhangi biri satın alındığı anda yürürlüğe girer. Müşteri herhangi bir temayı satın aldığında sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

ANDROIDOYUNUM.COM sitesinde yer alan tüm oyunların satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir. Sitemizden satın alınan oyunlarda lisans süre sınırlaması bulunmamaktadır.

Müşteri satın aldığı oyunu iade edemez.

Müşteri satın aldığı oyunlar üzerinde kişisel değişiklik taleplerini firmamıza iletebilir, belirlenecek ekstra ücret ve süre konusunda anlaşma sağlanırsa bu değişiklikler firmamız tarafından uygun görülürse yapılabilir.

Müşteri satın aldığı oyunlardan kaynaklı oluşabilecek sorunlarda firmamıza destek talebinde bulunabilir. Oyundan kaynaklı olduğu tespit edilen sorunlar ( güncellenen veya devre dışı bırakılan fonksiyonlar ve güvenlik ile ilgili durumlar hariç) incelendikten sonra, firmamızca uygun görülürse belirsiz bir sürede olmak üzere güncelleme ile giderilir.

+ Oyunu aldığınızda demoyu tamamen incelediğinizi, demoda sunulmuş olan mevcut haliyle satın aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Oyunların demosunda bulunan mevcut hata,eksiklik veya başka bir detay ile ilgili GÜNCELLEME YAPMAK TAMAMEN BİZİM İNSİYATİFİMİZDEDİR.

Müşteri satın aldığı oyunun kurulduğu içeriklerden kendi sorumludur.

Bu siteye üye olmanız burdaki tüm şartlarını kabul etmiş olduğunuzu varsayar.

Altı Nokta Onaltı Ajans tüm oyun fiyatlarında ve hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.**